رونمایی از پارکت لمینت قابل شستشو در کاخ سفید

اگر دکوراسیون خانه و اتاق خود را نقاشی می‌دانید، پارکت‌ها زمینه لازم را برای نمایان‌تر، تاثیرگذاری و رنگ‌های زنده‌تر این تابلو ایجاد می‌کنند.

اگر مبلمان تیره را در اتاق ترجیح می دهید، ممکن است بخواهید با استفاده از پارکت های رنگ روشن، کنتراست ایجاد کنید تا مبلمان چشمگیرتر و چشمگیرتر به نظر برسد.

با استفاده از طیف رنگی غنی Varioclic می توانید پارکت هایی را انتخاب کنید که با دکوراسیون منزل شما سازگاری داشته باشد.

خانه شما چقدر آفتاب می گیرد، فضای زندگی شما در طول روز چقدر روشن است و آیا این نور برای شما کافی است یا زیاد؟

هنگام انتخاب پارکت لمینت قابل شستشو ممکن است بخواهید نور منطقه ای را که در آن زندگی می کنید در نظر بگیرید اگر اتاقی با پنجره‌های بزرگ، جلو باز و به‌شدت در معرض نور خورشید در طول روز به‌طور آزاردهنده‌ای روشن می‌شود، استفاده از پارکت‌های تیره‌تر و رنگ‌های دیواری به جای بستن پرده‌ها و غرق کردن اتاق در تاریکی می‌تواند انعکاس اتاق را کاهش دهد و چشم‌ها را آرام کند.

رنگ های روشن تر را می توان برای زنده کردن مناطقی که نور کافی دریافت نمی کنند ترجیح داد.

به عنوان یک روش جایگزین در هنگام انتخاب پارکت، به جای انتخاب پارکت یک رنگ برای کل خانه، می توانید با توجه به عملکرد فضاهای زندگی خود انتخاب کنید. هنگام انتخاب پارکت های تیره برای اتاق خواب، می توانید از پارکت های روشن استفاده کنید تا راهروها روشن تر و جادارتر به نظر برسند.

اگر حیوان خانگی دارید یا خانه‌ای دارید که گرد و غبار زیادی را جمع‌آوری می‌کند، ممکن است بخواهید رنگ‌های متوسطی را انتخاب کنید که گرد و غبار کمتری را در قسمت‌های نشیمن مانند اتاق نشیمن/اتاق نشیمن برای مواقعی که زمان غبارگیری ندارید، انتخاب کنید.